РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКОГ АТЛЕТСКОГ ТАКМИЧЕЊА

08 мај 17
Прочитано 719 пута
Објављено у ИЗ ОПШТИНЕ

На градском стадиону и у сали основне школе "Ђура Јакшић" у Ковину у петак, 5. маја, одржано је такмичење у атлетици и мини атлетици за ученике основних школа.


На градском стадиону и у сали основне школе "Ђура Јакшић" у Ковину у петак, 5. маја, одржано је такмичење у атлетици и мини атлетици за ученике основних школа.
Временски услови, односно киша која је падала у преподневним сатима, допринели су да се такмичење у скоку у даљ, које је било планирано да се одржи на отвореном терену у јами за скок и бацање вортекса (симулација бацања копља), које је било планирано да се одржи на градском стадиону, ипак одрже у сали основне школе "Ђура Јакшић" у Ковину. Учествовали су ученици из четири школе са територије општине Ковин и то ученици све три основне школе из Ковина и ученици основне школе "Ђура Филиповић" из Плочице.
Најуспешнији такмичари по разредима у свих 5 такмичарских дисциплина изборили су пласман на окружно такмичење, које ће се већ средином ове недеље одржати у Вршцу. Ево и комплетних резултата по узрасним категоријама:
Бацање вортекса за девојчице од 1. до 4. разреда основне школе:
1.место Андријана Макарић - ОШ "Јован Јовановић-Змај" Ковин
Бацање вортекса за дечаке од 1. до 4. разреда основне школе:
1.место Андреј Лукић - ОШ "Јован Јовановић-Змај" Ковин
2.место Ненад Раденковић - ОШ"Ђура Јакшић" Ковин
3.место Бојан Спасић– ОШ "Ђура Филиповић" Плочица
Бацање кугле за девојчице од 5. до 6. разреда основне школе:
1.место Тамара Давид - ОШ "Јован Јовановић-Змај" Ковин
2.место Анђела Тодоров – ОШ "Јован Јовановић-Змај" Ковин
3.место Катарина Столић - ОШ"Ђура Филиповић" Плочица
Бацање кугле за дечаке од 5. до 6. разреда основне школе:
1.место Лука Крстић – ОШ "Ђура Филиповић" Плочица
2.место Јосиф Илић– ОШ "Јован Јовановић-Змај" Ковин
3.место Јован Пријовић - ОШ "Јован Јовановић-Змај"
Бацање кугле за девојчице од 7. до 8. разреда основне школе:
1.место Мирјана Милиновић - ОШ "Јован Јовановић-Змај" Ковин
2.место Милица Тасић - ОШ "Ђура Филиповић" Плочица

Бацање кугле за дечаке од 7. до 8. разреда основне школе:
1.место Александар Јонов - ОШ "Јован Јовановић-Змај" Ковин
2.место Немања Јаредић - ОШ "Ђура Јакшић" Ковин
Трчање на 60 метара за девојчице од 1. до 4. разреда основне школе:
1.место Анђела Софронијевић – ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
2.место Нађа Ивковић - ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
3.место Милица Ђиновић – ОШ "Ђура Филиповић" Плочица
Трчање на 60 метара за дечаке од 1. до 4. разреда основне школе:
1.место Марко Јотић - ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
2.место Михајло Николић - ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
3.место Петар Матић – ОШ "Ђура Филиповић" Плочица
Трчање на 60 метара за девојчице од 5. до 6. разреда основне школе:
1.место Александра Стојаковић – ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
2.место Анастасија Матејић – ОШ "Ђура Јакшић" Ковин
3.место Анђела Бирташевић – ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
Трчање на 60 метара за дечаке од 5. до 6. разреда основне школе:
1.место Алекса Добросављевић – ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
2.место Матеја Вулин - ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
3.место Игор Максимовић - ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
Трчање на 100 метара за дечаке од 7. до 8. разреда основне школе:
1.место Бојан Стојановић – ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
2.место Ђорђе Миливојев – ОШ "Ђура Филиповић" Плочица
3.место Саша Михајлов – ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин

Скок у даљ за девојчице од 1. до 4. разреда основне школе:
1.место Анђела Марковић – ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
2.место Марија Тасић – ОШ "Ђура Филиповић" Плочица
3.место Тамара Јовановић - ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
Скок у даљ за дечаке од 1. до 4. разреда основне школе:
1.место Јакоб Футерер– ОШ "Ђура Филиповић" Плочица
2.место Никола Чеплер - ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
3.место Никола Костић – ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
Скок у даљ за девојчице од 5. до 6. разреда основне школе:
1.место Ивана Амановић – ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
2.место Маријана Николић– ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
3.место Анастасија Стојаковић - ОШ "Десанка Максимовић" Ковин
Скок у даљ за дечаке од 5. до 6. разреда основне школе:
1.место Данијел Нађ – ОШ "Ђура Филиповић" Плочица
2.место Огњен Стошић – ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
3.место Давид Јовичић - ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
Скок у даљ за дечаке од 7. до 8. разреда основне школе:
1.место Видак Пантовић – ОШ "Јован Јовановић Змај" Ковин
2.место Марко Којић - ОШ "Ђура Филиповић" Плочица


КАЛЕНДАР

« Јул 2017 »
Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

ВРЕМЕ

Углавном облачно

23°C

КОВИН

Углавном облачно

Влажност: 49%

Ветар: 11.27 km/h

  • 25 Јул 2017

    Rain 26°C 17°C

  • 26 Јул 2017

    Partly Cloudy 24°C 16°C